מקום לחתונה בטבע - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית

מקום לחתונה בטבע

בכל הנוגע לאולמות וגני אירועים, נדמה כי רבים מהם מציעים אותו הדבר, אווירה רומנטית ומקסימה אך לעיתים מוכרת ולא מפתיעה. לכן, אין זה פלא כי זוגות רבים מחפשים דרכים ייחודיות להפוך את החתונה שלהם למפתיעה, ואחת מהן היא בחירת מקום פתוח לחתונה.


חתונה בטבע היא הינה תופעה שנויה במחלוקת כמו שיתכן שהייתה בעבר, אך עם זאת היא עדיין נחשבת למקורית, מיוחדת וכמובן שגם רומנטית ומקסימה.כיצד למצוא את המקום המושלם לחתונה בטבע?


כשחושבים על מקומות לחתונה בטבע, לא בהכרח מדובר על אירוע בחוף הים או בלב יער ירוק. כמו כן, אין זה אומר שמוכרחים להרחיק לצפון הארץ או לחפש יישוב מבודד בדרום הארץ. ניתן למצוא מקום שכזה לחתונה במרכז הארץ, ולא סתם מקום, אלא מקום המציע שילוב בין חתונה בטבע ובין חתונה יוקרתית באולם אירועים.


כזה הוא אולם האירועים הגבעה בברנר, מתחם אירועים המציע שילוב בין גן ואולם, שילוב בין אווירה טבעית, ירוקה ורומנטית לבין אווירה תוססת, יוקרתית ונוצצת. אם הנכם נמנים בין הזוגות אשר מחפשים מקום פסטורלי לחתונה, באזור מרכזי ובאווירה בלתי נשכחת, כנראה שהגבעה בברנר היא המקום המושלם עבורכם.הגבעה בברנר – מקום לחתונה בטבע


הגבעה בברנר החלה כסיפור משפחתי ורומנטי, אי שם בשנת 1954, כאשר לבית הקפה של סבא אברהם נכנס בחור צעיר אשר חיפש מקום לחתונתו. זוהי הייתה החתונה הראשונה שנערכה במקום, ואחריה נערכו עוד ועוד אירועים חתונות. מאז ועד היום, הגבעה בברנר היא אחד ממקומות לחתונה בטבע היפים והמרשימים ביותר במרכז הארץ.


משנת 1996 ועד היום, הגבעה בברנר בקיבוץ ברנר מציעה אירועים באווירה טבעית, ירוקה וקסומה. הכניסה למתחם האירועים היא דרך שבילי עצים, נחלים ופינות ישיבה אלטרנטיביות. הגן כולו תחום בחומות אבן מרשימות. הגן מעניק מראה יוקרתי הן לאירועי הערב והן לאירועי הצהריים.


בגבעה בברנר ניתן לערוך הן אירועים פרטיים, חתונות וחגיגות משפחתיות, ואף כנסים ואירועים מקצועיים. המקום מותאם עבור אירועים אינטימיים וצנועים המכילים 100 מוזמנים ומעלה, ואף אירועי פאר עד 850 מוזמנים.


צוות הגבעה בברנר מאמין בהענקת שירות אישי לכל זוג וזוג אשר עומד בפני חתונתו, ולכן מאפשר את הגשמת כל חלומותיהם, בקשותיהם ורצונם. החל מהשלב הראשוני בו נערכת פגישת ההיכרות, תיאום ציפיות והפקת האירוע, ועד ליום הגדול, בו הזוג יזכה לאירוע חלומי באווירה טבעית ייחודית, ללא דאגות ומתחים בכל הנוגע להתנהלות הערב, שכן הצוות כולו עומד לשירותם של הזוג הצעיר.