על המקום
fade
עמוד הבית   >   הגבעה בברנר   >   המקום שלנו

המקום שלנו

המקום שלנו

ההתרגשות מתחילה כאן

כבר בשער מרגישים את זה. התרגשות עדינה עולה, מרפרפת. אולי זאת השלווה של קיבוץ גבעת ברנר, אולי הריחוק מההמולה שבחוץ, ואולי זה מה שמעבר לשער, שמושך להיכנס פנימה ולנסות לגלות את התשובה.

לתחום הבא

הערב שלכם

כל מה שמשמח את הלב

זה הערב המיוחד שלכם. הדרך צריכה להיות פנויה לגמרי לשמחה, להתרגשות ולאהבה. זאת הסיבה שאנחנו מקיימים ארוע אחד בלבד בכל ערב, וכל תשומת הלב שלנו מופנית אליו – ורק אליו.
העיצוב נעשה בהתייחסות אישית למי שאתם, לבקשות שלכם, למה שמשמח אתכם. מהמטבח יוצאים מטעמים מעשה ידי השף שלנו, שהוכנו בקפידה, במקצוענות ולפי טעמכם. אנשי הצוות שלנו קבועים ומיומנים, מעניקים תשומת לב לכל צורך של האורחים ונותנים מענה מהיר. אנחנו נהיה קשובים לכם ולכל בקשותיכם.
מי שנכנס בשערינו יודע: הוא לא עוד אורח בארוע, הוא קרוא ומוזמן מכל הלב.
זה יהיה ערב מבורך.

הערב שלכם לגלריה >

סודות הגן

רחוק מההמולה, קרוב אל הלב

הגן שלנו, ירוק ורחב ידיים, כמו קורא להיכנס אליו ולגלות את כל הסודות הקטנים החבויים בו. השביל מושך את ההולכים בו פנימה, מזמין אותם לחלוף ליד אמת מים מרשימה הבנויה מאבנים עתיקות, לדלג בגשרון עץ מעל נחל מתפתל ומפל מפכפך, להתרווח בפינות ישיבה אינטימיות הפזורות במדשאות הנרחבות, ולהגיע אל רחבת הכניסה מאירת הפנים.
הגן כולו טובל בצמחייה ים-תיכונית של עצי דולב, אלון, תמר וזית – נוף ארץ-ישראלי, מחובר למקום שלנו ולמי שאנחנו, עם נגיעות עדינות של פריחה בכל עונות השנה וצמחים ריחניים. האוויר הנעים, הטבע הרך, השילוב שבין קלאסי לאישי, כל אלה הם הזמנה לדרך שמשאירה בנו רק את הרגוע, השליו והטוב.

סודות הגן

הסיפור שלנו

הכול נשאר במשפחה

בשנת 1954 הקים סבא אברהם בית קפה. יום אחד נכנס בחור צעיר ושאל אם נוכל לערוך אצלנו את חתונתו. מיד ענינו לו שכן – ובשמחה! זו הייתה החתונה הראשונה שלנו, ונראה שהיא הייתה מוצלחת מאוד, כי בעקבותיה הגיעו עוד ועוד אנשים שביקשו לשכור את בית הקפה ליום חתונתם. המשפחה כולה נרתמה לעניין, ובית הקפה צמח והיה לאולם אירועים. במרוצת השנים נוספו אליו עוד מקומות שאירחו חתונות בשמחה ובאהבה.
בשנת 1996 חיפשנו מקום בקיבוץ ותיק שבו נוכל להקים גן אירועים שיתאים לדרך שלנו. עוד לפני שהחלה הבנייה של "הגבעה בברנר" ראינו בעיני רוחנו איך ייראה האתר המבודד, הטבעי, וידענו - כאן יהיה גן אירועים ייחודי.
היום מפעילים את המקום בני הדור הרביעי למשפחה, המשלבים את הניסיון המשפחתי רב-השנים עם אפשרויות חדשות והתייחסות מלאה לצורכיכם ולבקשותיכם.

הסיפור שלנו לגלריה >