האירועים שלנו
fade
עמוד הבית   >   הגבעה בברנר   >   הארועים שלנו
 
 
הארועים שלנו

הדרך לחופה רצופה חוויות טובות

הכנו הכול בשבילכם: מתחם קבלת הפנים, פינות הבר, האולם, וכמובן החופה – כל פינה בגן תוכננה, עוצבה ונבנתה
מתוך מחשבה עמוקה, כדי שהערב שלכם יהיה כמו שחלמתם. 

לתחום הבא

קבלת הפנים

להיפגש, להתרגש, להתאוורר

שביל האבנים החולף דרך הגן מגיע בסופו אל מתחם קבלת הפנים. ההתרגשות מתגברת, נשיקות וחיבוקים מכל עבר. המתחם מחבר בין קבלת הפנים, הגן והחופה ובין המסיבה שבתוך האולם. היה לנו חשוב שקבלת פנים תכבד את האורחים שלנו גם בחורף, ותאפשר מפלט קריר בקיץ. לכן בנינו אותו כשחלקו האחד תחת כיפת השמים, וחלקו האחר מקורה, ממוזג בהתאם לעונה ומאפשר להביט ממנו לעבר הגן כולו. מוזיקת הרקע הנעימה והתאורה הרכה משלימות את האווירה.
אל המתחם הזה יוכלו האורחים לצאת להתאוורר גם בזמן המסיבה, ליהנות מקפה מצוין ועוגיות משובחות המוגשים בו, ולחזור במרץ מחודש אל רחבת הריקודים.

מתחם קבלת פנים לגלריה >
מתחם קבלת פנים1
מתחם קבלת פנים2
לתחום הבא

פינות בר

טעימה ראשונה

פינות הבר המסוגננות מוצבות גם בחלק המקורה וגם בחלק שמתחת לכיפת השמים במתחם קבלת הפנים. אנחנו לא אוהבים לעמוד בתור, אז דאגנו שפינות הבר תהיינה מרווחות ושגודלן יותאם לאירוע, כך שכולם יקבלו שירות מיד כשהם מגיעים לעמדה. מעדנים מסוגים שונים מוגשים על ידי מלצרים המתמחים בסוג המזון באותה עמדה. מיקומן של פינות הבר נקבע על פי סוג המזון המוגש בהן: גריל אסאדו יועמד בחוץ, עמדת הסושי – בפנים. ולמי שתהה (ובצדק): כן, גם הסושי שלנו מעולה.

פינות בר לגלריה >
פינות בר
לתחום הבא

מתחת לחופה

עכשיו התור לאהבה

זהו זה. הגיעה העת. האהבה, השניים שאתם, השלם שגדול מסך חלקיו, החופה.
זו עת מיוחדת בחיים, וכולה קשורה בבחירה האישית שלכם.
קחו נשימה ותרשו לעצמכם לחלום על הרגע הזה. איך הוא יהיה, איך הוא ייראה.
דמיינו את הפרטים שמרכיבים אותו והופכים לאחד: מיקום החופה בגן, הפרחים, הבדים, האביזרים, הטעם, ההשראה – כל אלה הם הבחירה שלכם.
אנחנו כאן כדי להקשיב לחלום ולהפוך אותו לאמיתי.

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

מתחת לחופה

לגלריה >
לתחום הבא

שמח באולם

מרווח, מעודכן וחוגג כל הלילה

האולם, גדול ומרווח, מאפשר נוחות וגמישות: רחבת הריקודים ניתנת להתאמה על פי גודל האירוע, הבמה רחבה, בר המשקאות מזמין, פריסת השולחנות וקביעת מספר האורחים היושבים בהם נתונות לבחירתכם. כל היושבים באולם יכולים לראות את המתרחש על רחבת הריקודים, אבל דאגנו גם לנוחותם של הקרובים המבוגרים יותר במקומות ישיבה שקטים יותר.
האולם כולל מערכת הגברה אקוסטית שנותנת תחושה שרחבת הריקודים מופרדת מאזור הישיבה, מערכת תאורה ממוחשבת ומתקדמת, וכמובן - מקרנים להקרנת קליפים ותמונות.
אנחנו מקפידים לשמור על הקו העיצובי המקורי שלנו, אבל לא שוכחים גם לחדש, לשנות ולעדכן. מעת לעת האולם מתהדר בצבעים חדשים, בטקסטורות ובאבזור, והכול עם אצבע על הדופק של עולם עיצוב הפנים.
והעיקר, המסיבה חייבת להימשך? קחו את הזמן ותיהנו מהחתונה בלי לחץ. אצלנו האירוע הוא ללא הגבלת זמן.

האולם הפנימי לגלריה >
לתחום הבא

חדר משלכם

לעבור את היום בשלווה

לפעמים לא פשוט להכיל את ההתרגשות הגדולה של יום החתונה. חשבנו עליכם, והכנו חדר מיוחד שבו תוכלו לבלות כבר משעות הבוקר – להתארגן, להתקלח, להתאפר, להתרענן, לשמור ציוד, להתכונן.
מדי פעם נשלח אל החדר מטעמים ופינוקים, כדי שתצאו אל הערב המרגש בלב פתוח ובחיוך רחב.

חדר חתן כלה