גן אירועים - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   גן אירועים

גן אירועים הגבעה בברנר

את גן האירועים הגבעה בברנר עיצבנו מאהבה, מחזון ברור של דו-שיח בין הטבע הארצישראלי המוכר והאהוב, לדקויות העיצוב האלגנטיות המחייבות גן אירועים יוקרתי. המטרה בעיצוב גן האירועים היא ליצור מרחב קסום, מקום שמחזיק אווירה ייחודית, אווירה מזמינה ומרגשת.


גן האירועים הגבעה בברנר


כל אחד ממאות הפרטים הקטנים והאלמנטים הפזורים ברחבי גן האירועים מצאו את מקומם לאחר מחשבה ותכנון, ומתוך הבנה של הזרימה הטבעית באירועים מרגשים.


תנועת האורחים הנובעת מאופי האירוע נמצאת באינטראקציה מתמדת עם המרחב של הגן, וההרמוניה הנוצרת שומרת על התחושה ההרמונית של האירוע.מה מחכה במרחבי גן האירועים


האלמנט המרשים ביותר, התוחם את הגן בגובהו ובעוצמה שלו הוא ללא ספק אמת המים, המוסיף אווירה מלכותית ועתיקה לכל אירוע, עם אבני הענק העתיקות והעיצוב הייחודי עם ניחוח של תקופות אחרות.


ברחבי הגן משופע הצמחייה המקומית תמצאו פינות חמד רבות, מרחבים קסומים ומזמינים למפגש, שיחה ומנוחה, בין שבילים עגולים בעיצוב רך, הזמינים אתכם לפסוע בטבעיות ברחבי הגן הפורח.


המים, האבן והצומח שמסביב, כולם חוברים לכדי יצירת האווירה הקסומה של הגן, כשצלילי מימיו של הנחל הזורם מתחת לגשרון העץ מעלים בנו זיכרונות רומנטיים, ומוסיפים להתרגשות הגואה בנו.


כל אירוע בגן מעוצב בקפידה, ומותאם לצרכים ולחלומות שלכם, תוך התאמה מוחלטת של הפרטים הקטנים, להפקה של אירוע מכונן, אירוע שמשאיר בכם ובמוזמנים שלכם טעם של עוד.


קבלת פנים - גן האירועים הגבעה בברנרלא על העיצוב לבדו


אנו בגן אירועים הגבעה בברנר מתגאים במטבח הייחודי שאנו מציעים לקהל הרחב, מטבח בינלאומי רחב ידיים, המאפשר לכם לגוון בצורה יוצאת דופן את המנות, ולבחור מתוך קשת כמעט אינסופית של מטעמים מכל העולם.


מהמפגש האנושי רב-הניסיון והאישי, דרך העיצוב הקסום של גן האירועים, ועד לאירוח והמנות הייחודיות והמוקפדות, האירוע שלכם בגן האירועים הגבעה בברנר ירגיש טבעי ומדויק, אלגנטי ומפנק, בדיוק לפי הטעם שלכם.