אירועי קיץ - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   גן אירועים   >   אירועי קיץ

אירועי קיץ בגבעה בברנר

הקיץ הישראלי מלא באירועים משמחים, עונה של מפגשים והתכנסויות, של שמחה ותחושת חיים פועמת ומרגשת, והזמן האידיאלי לאירוע מרגש מכל סוג. אירועי הקיץ של הגבעה בברנר הינם התכנסויות שוקקות חיים, מפגשים מרעננים ומהנים של אירוח מושלם.


אירועי קיץ - הגבעה בברנר

את אירועי הקיץ בגן האירועים ואולם האירועים שלנו, הממוקמים בקיבוץ השקט שבגבעת ברנר, קשה להגדיר בצורה מדויקת. שילוב בין היופי של הטבע לתכנון מוקפד הנשען על ניסיון רב שנים. מפגש בין קשר אישי והתעקשות להגשים את החלום שלכם לבין מרחבי הדמיון של כל מי שבוחר לצעוד איתנו בדרך להגשמת האירוע המושלם.על הגן והאולם לאירועי הקיץ


הגן הייחודי של הגבעה בברנר מתהדר בצמחיה חיה ומרגשת, המפתיעה בכל עונה ועונה, עם פריחות ססגוניות של פרחים מקומיים בשילוב עם עצים ארצישראלים המחזיקים אווירה שורשית וירוקה, המהווה רקע מושלם לכל עיצוב.


מסידור מרחב קבלת הפנים, דרך השבילים והדוכנים למזון למשקאות, דרך החופה, הבמה, וכל פרט אחר, הכול נעשה בקפידה יתרה, מתוך כבוד והתרגשות מהמרחב המקודש שלכם, של האירוע שלכם.


האולם מאפשר לנו ליהנות מעיצוב אלגנטי וייחודי, שיוצר בכוונה תחילה תחושה של קלילות באולם שרחב ידיים ומזמין. הרצון שלנו ליצור מצד אחד את אולם האירועים המודרני והאלגנטי ביותר ביחד עם המרחב החמים והמזמין ביותר מאפשר לכם ליהנות מהקרירות של המזגנים החזקים ביחד עם החמימות שבאה מהמפגש שבאירוע, ומהמנות המוקפדות של שף הבית.התפריט הקיצי של הגבעה בברנר


המטבח המפורסם של אולם האירועים מכיל מרחבים שונים לכל סוג של מנה, ושף מתמחה לכל חלק במטבח, מה שמאפשר לנו לייצר תפריט מגוון בצורה בלתי רגילה, להנאתכם, ולהנאת האורחים, ובכדי שכל אורח ימצא תמיד כמה וכמה מנות שיקלעו לטעמו האישי.


אתם מוזמנים להפיק את האירוע של הקיץ הזה איתנו, בגן ואולם האירועים הגבעה בברנר, לאירוע מרענן, קיצי ומפנק במיוחד.