אירועי סתיו - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   אולם אירועים   >   אירועי סתיו

אירועי סתיו בגבעה בברנר

עונת הסתיו עם השלכת היפה, התנועה הערה של הציפורים הנודדות, והימים המתקצרים, משאירים לנו את הערבים הארוכים והמרגשים לחגיגות ואירועים משמחים. רבים בוחרים בסתיו לאירוע שלהם, וגן האירועים שלנו, הגבעה בבית ברנר, ערוך ומוכן לארח את האירוע הסתווי והמרגש שלכם.
[caption id="attachment_1651" align="alignnone" width="800"]קבלת פנים - אירועי סתיו הגבעה בברנר קבלת פנים - אירועי סתיו הגבעה בברנר[/caption]

אירועי סתיו ידועים באווירה הייחודית שלהם. תאמרו מה שתחשבו על העולם המודרני ועל הטכנולוגיה שסביבנו, אך עונות השנה על אופיין הייחודי עדיין מלוות אותנו, עם השינויים בכל השאר, והחוויה הכה טבעית הזו מורגשת בצורתה המלאה והמהפנטת כשאתם פוסעים לתוך המרחב הקסום של גן האירועים הגבעה בבית ברנר.רקע סתווי לחום שבלב


ההתקררות ההדרגתית והנעימות המרעננת של לילות הסתיו הם הרקע האולטימטיבי לאירועים מחממי לב. דווקא בקרירות הקלילה עם הרוח המלטפת הלב מתחמם עוד יותר, וגן האירועים שלנו מעוצב בצורה שמדגישה את החום והקרבה, ואת החיבור לטבעי והנכון.


הגן שזור במרבדי פרחים בהתאם לעונות השנה, והעצים הארצישראלים המעטרים את הגן מחברים אותנו ישירות לטבע המקומי, בריבוי הגוונים שמביאה העונה. הנחל החולף תחת גשר העץ מפעפע במימיו הקרירים, ומשרה אווירה כפרית ושלווה על הערב הקריר ועל הלבבות המתחממים.


השילוב של יופי טבעי, אווירה כפרית ואיכות מודרנית ואלגנטית יוצרים מרחב מזמין שמגיע לשיאו באירועי סתיו, בהם מזג האוויר מלטף אותנו לאורך האירוע כולו, ומהווה רקע מושלם לאירוע מרגש.המטבח הסתווי – מטבח ייחודי


הסתיו מביא עימו את פירות סוף הקיץ, פירות עסיסיים כמו מנגו ופפאיה, וצוות המטבח המסור נהנה להגיש את מיטב המנות מהמוצרים הטריים ביותר בשוק.


קל ללכת לאיבוד בתפריט האירועים של גבעת ברנר, תפריט עשיר שנבנה ומתעדכן מדי עונה תחת חסותו והשגחתו האישית של השף הראשי. כל אגף במטבח מתמחה בעולם קולינארי שלם, ולכל אגף שף ייעודי.


שיתוף הפעולה בין אגפי המטבח הרחבים והנוחים הינו כר פורה לחגיגת טעמים וצבעים, ריחות ומרקמים, כל מה שצריך בכדי ליצור את התפריט המושלם והמותאם ביותר לאירוע שלכם.