אירועי אביב - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   גן אירועים   >   אירועי אביב

אירועי אביב בגבעה בברנר

האביב, אותה התקופה הנפלאה, זמן של צמיחה והתפרצות אנרגטית חזקה כשהטבע מתעורר מתרדמת החורף העצלה. הפרחים מתחילים לזקוף את ראשם הצבעוני והגאה, השמיים מזמינים בגוונים של תכלת עם עננים קלים פזורים, והתחושה של ההתחדשות וההתרגשות שורה בכל.


התקופה היפה הזו היא הזדמנות מופלאה לחגוג איתנו בגן האירועים הגבעה בברנר, מרחב שהאביב כמו נושק לו, מרומם את הרוח, ויוצר תחושות נעימות ומזמינות להפקת אירועים מכל סוג.


לא לחינם בוחרים זוגות רבים להתחתן עם בוא האביב, ואנו מתרגשים עימם שנה אחרי שנה לברך את בואה של תקופה זו בשנה בחגיגה של שמחה ואהבה.


אירועי אביב - הגבעה בברנר

מטבח אביבי ומרגש


אחד הדברים המשמחים ביותר באירוע הוא המזון הייחודי, ואנו שמחים לעונה זו המאפשרת לנו להציע לכם תפריט רבגוני ומסקרן, עם מנות מפתות המאפשרות משחק בין המנות הגדולות של ערבי אביב הקרירים לבין הקלילות המתבקשת בקבלת האורחים האביבית המוקדמת.


מטבח אביבי

המטבח הידוע שלנו כאן בגן האירועים הגבעה בברנר התפרסם בזכות המגוון העשיר שנשען על האהבה הרבה שלנו למזון והסקרנות הבלתי פוסקת של כל אחד מחברי הצוות, הנהנים לגלות עוד ועוד מנות.


המטבח רחב הידיים מכיל אזורים שונים לסלטים, מנות ראשונות, מנות מבושלות, בשרים, וכמובן, קינוחים, ולכל אגף טבח מומחה המנצח על הקונצרט היפיפה הזה, קונצרט לאביב המתחדש.הגן והאולם באביב


בעוד שבשיא החורף רבים בוחרים ליהנות מהמרחב המקורה של אולם האירועים, הרי שהאביב הוא הזמן האידיאלי לצאת ולחגוג בחוץ, בגן הפתוח המציע לשאוף את הרעננות שבתקופה, ולהיפגש עם הפריחה הארצישראלית המציגה את שלל גווניה במרחבים של הגן, דרך הצמחייה העשירה והמוקפדת.


הגן והאולם פתוחים ומאפשרים ליהנות משני העולמות גם יחד, באירועים המתפרסים על כל שטח הגן, ומזמינים אתכם ליצור ספקטרום רחב של מפגשים ואווירה המתאימה את עצמה לכל שלב באירוע, עם שינויים מרגשים המתאימים לתקופת האביב.