אירועים מיוחדים, אירועים מיוחדים בגן אירועים - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   אירועים מיוחדים

אירועים מיוחדים באולם אירועים

בשביל אירוע ייחודי צריך מרחב ייחודי, ואולם האירועים שלנו - הגבעה בברנר, הוא תוצר של שנים רבות של ניסיון : ניסיון באירוח, בהגשה והסעדה, בשירות, ביצירת מרחב נוח ונעים, ובחגיגות מכל סוג ואופי.


רותם_וזאביק


אינספור החגיגות, האירועים והחתונות שאירחנו היו דומות רק בדבר אחד - השמחה הגדולה וההתרגשות עד כדי דמעות, של בעלי השמחה, של האורחים הקרובים, ושלנו, הצוות המעורב כל-כך בכל אחד מהאירועים, מהחזון דרך התכנון ועד הביצוע המושלם של האירוע הייחודי שלכם.



אירועים מיוחדים בגן אירועים


גן האירועים הגבעה בברנר הוא נקודה ייחודית בנוף, מקום שיוצר חיבור מיידי עם כל השוהים בו. גן אירועים ואולם אירועים, שניהם בעיצוב יוצא דופן, עיצוב המשתנה ללא הרף בהתאם לחלום שלכם.


זכינו לאורך למעלה מחמש עשרה שנים של אהבה ויצירה לפגוש אינספור חלומות, ולהיות שותפים בהגשמתם. אנו מציעים לכם ליהנות משירות לבר מצווה, בת מצווה, אירועים עסקיים, חתונת הכסף, חתונת הזהב, חתונה רפורמית, ובעצם מכל אירוע משמח, כל חגיגה של אהבה וחיבור.



השירות והמטבח - ייחודיות היא שם המשחק


אירוע מיוחד הוא קודם כל אירוע בו הכול מתנהל כמו בקסם, עם תחושה של חוסר מאמץ ותוצאות מרשימות וחסרות דופי. מסיבה זו אנו בוחרים לעבוד מזה שנים עם עובדים קבועים ומנוסים, שמכירים את אופי העבודה, ונהנים להיות שותפים להגשמת אירועים מרגשים.


השירות חייכני ואדיב, והאפקט המורגש ממשיך להתרחב עם האלגנטיות הבלתי מתפשרת של המקום, גן ואולם האירועים, עם העיצוב המוקפד והמדויק, וההתאמות של העיצוב לצרכים של כל אחד ואחת.


המטבח שלנו בגבעה בברנר מודולארי, גמיש ומתוחכם, ומציע מנות מכל פינה בעולם, בכדי ליצור את התנאים המושלמים לאירוע מוצלח וייחודי. ברי המשקאות מצוידים במוצרי איכות בלבד, מהתה והקפה, ועד למשקאות הקלים, היינות והאלכוהוליים.


השילוב בין אלמנטים אלו הוא הבסיס וסוד ההצלחה לאירועים שלנו, ואנו נשמח לארח אתכם לאירוע הייחודי שלכם, אירוע שלא יישכח.