אירועים בטבע - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   גן אירועים   >   אירועים בטבע

אירועים בטבע בגבעה בברנר

ההכרה בכמיהה הפנימית שלנו לחיבור העמוק לטבע ובמקביל הרצון הבלתי פוסק לייצר מרחב נעים, נוח ומרגש לכל אירוע ואירוע הובילו אותנו לטפח את גן האירועים הגבעה בברנר.


שיש צהריים - גן פתוח (18)


כמו את האהבה, עליה נשפכו אינספור מילים מבלי שניתן לתארה, כך גם קשה לתאר את החוויה של המפגש על גן אירועים הגבעה בברנר, חיבור בין טבע פראי וראשוני לבין אלגנטיות מוקפדת.


בינות עצים מקומיים כמו הדקל והזית, לבין מרחבי דשא ירוקים, זורם נחל מפכפך ומעליו גשרון מזמין, ואינספור פרחים המתאימים לעונה, הנותנים תחושה של חיבור קליל ונעים לטבע שמסביב.


אמת המים המרשימה והעתיקה שניצבת מעל לגן האירועים מוסיפה לאווירה המרשימה והמהפנטת, ומשלימה את התחושה הייחודית, אותה לא ניתן לתאר במילים.הטבע בישראל - כל השנה


גן האירועים במרכז הגבעה בברנר מזמין אתכם ליהנות מאירועים בטבע לאורך כל השנה. אחד היתרונות של החיים בישראל ברוכת השמש היא האפשרות לפגוש את הטבע כמעט לאורך כל השנה, פרט לימי שיא החורף.


האביב החייכני מזמין את הפריחה הצבעונית ואת ציוץ הציפורים המלווה את התחושה הכללית של התעוררות הטבע, והרצון לנוע, להיפגש ולאהוב.


הקיץ הישראלי החם קורא לנו לצאת ולחגוג עם רדת השמש, וליהנות מהירידה הלילית בטמפרטורה, כאשר מה שמתחמם היא רק האווירה.


הסתיו בארץ נעים ויפהפה, עם זרמי האוויר המרעננים השוברים את חום הקיץ והצבעים המשתנים ללא הרף בשמיים זרועי הציפורים הנודדות המבשרות את בוא החורף.המטבח העונתי של הגבעה בברנר


מאחורי הקלעים, נסתר מהגן היפהפה והצומח מסתתר המטבח המרשים ורחב הידיים של גן האירועים הגבעה בברנר, מטבח שף המתאים את עצמו לחילופי העונות ולטבע - ברמת הסביבה המיידית, וכמובן, לטבעם של בעלי השמחה והאורחים.


אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון משתנה ומתרחב של מטעמים מכל קצוות תבל, לכל עונה, היישר מהטבע דרך ידיהם המיומנות של השפים שלנו, לחוויה בלתי נשכחת של אירוע בטבע.אולמות אירועים מומלצים לחתונה בטבע


מה יותר מושלם מחתונה בטבע? הרי חתונה מסמלת דבר כה טהור, איחוד של משפחות והקמת בית חדש בישראל, ואיזו דרך יותר מקסימה וטהורה לחגוג מאורע שכזה מאשר לחגוג אותו באוויר של טבע וגן?


השלב הראשון הוא לרוב חיפוש אחר המלצות לחתונה בטבע, החל מביקורות על מקומות לחגוג בהם, דרך טיפים ועצות כיצד להפיק את האירוע ועד החיפוש בפועל אחר גני אירועים ומקומות מיוחדים לחתונה בטבע.מחפשים מקום קסום ויוקרתי לחתונה בטבע?


רבים מאתנו חולמים על חתונה יוקרתית, מפוארת ומרשימה, אך שלא יחסר ממנה נוף של טבע, צמחיה ואווירה של טבע.


כזה בדיוק הוא הגבעה בברנר, גן ואולם אירועים יוקרתי בקיבוץ גבעת ברנר, במיקום מרכזי ונוח לבאים מדרום וצפון. הכניסה למתחם האירועים הגבעה בברנר היא דרך חומות אבן מפוארות ועתיקות, המובילה אתכם לגן מטופח, שופע נחלים וצמחיה, ומעוטר בפינות ישיבה מרווחות ונעימות. האירוע נערך באולם אירועים יוקרתי, מרשים ומעוצב.


הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונתאם בהקדם פגישת היכרות וסיור התרשמות בגן אירועים הגבעה בברנר.