אולם חתונות, אולם חתונה - הגבעה בברנר - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   אולם אירועים   >   חתונה באולם אירועים   >   אולם חתונות מושלם

אולם חתונות מושלם

בכל הנוגע להפקת חתונה וכל הסובב אותה, אולם חתונה הוא כמו עטיפה של ממתק – עליו להיות ססגוני, מושך ומסקרן, ליצור עניין ולגרום לכולם לרצות לגלות עוד קצת ממנו ומה שהוא טומן בחובו. לכן, לאולם האירועים תפקיד רחב ביצירת אווירה מיוחדת בערב החתונה, לעטוף אותה בהמון סגנון, יוקרה ואיכות.איך בוחרים אולם לחתונה באווירה יוקרתית?


זוגות רבים בוחרים אולמות אירועים לחתונה על פי משתנים כאלה ואחרים, אך אם זאת רבים יסכימו כי האווירה שהאולם מציע היא חשובה ביותר. אם הנכם מחפשים אולם אירועים שמציע משהו קצת אחר שטרם נראה עד כה בתחום הגנים ואולמי החתונות, אולם שמציע טעימה מהיוקרה, טכנולוגיה והקדמה שכה מאפיינת אירועים כיום וחתונות בפרט, ועם זאת מקום אשר שומר על ערכי הנוסטלגיה, פסטורליות ואווירה טבעית, אין מקום אשר עונה על תיאור הזה בדומה לגבעה בברנר, אולם אירועים ייחודי במרכז הארץ.


הגבעה בברנר ממוקמת באופן מושלם במרכז הארץ התוסס והסואן, גן ואולם אירועים שקט וקסום המציע חתונות ואירועים באווירה בלתי נשכחת.


הכניסה לגבעה בברנר היא דרך שבילי עצי דקל, גן קסום, ירוק ומטופח. הגן מוקף כולן בחומות עתיקות העשויות אבן, המקנות לו מראה מיוחד במינו. לצד הגן עומד לו אולם האירועים האלגנטי, המציע אירוע יוקרתי, אלגנטי ושמח.אולם לחתונה מושלמת ובלתי נשכחת


צוות גבעת ברנר רואה למול עיניו את המטרה העיקרית לשמה הוקם אולם האירועים, והוא לשמח את הזוג הצעיר ולהפיק בעבורו את הערב המושלם עליו הם חלמו.


הצוות מאמין כי זהו הערב המיוחד של החתן והכלה, ולכן על כל פרט בערב זה להיות מושלם. כל מה שעליהם לעשות הוא רק לשמוח, להתרגש וליהנות, וצוות ההפקה וניהול האירוע ידאג לכל השאר.  לאורך הפקת החתונה לזוג הצעיר אפשרות לבטא את רצונם, חלומותיהם והעדפותיהם, בכל הנוגע לעיצוב, קייטרינג, וכלל הפרטים המרכיבים את האירוע.


בגבעה בברנר ניתן לערוך אירועים אינטימיים החל מ100 אורחים ועד אירועי פאר המכילים 850 אורחים. האולם מושלם עבור חתונות, אירועים פרטיים, חגיגות משפחתיות ואף אירועים עסקיים וכנסים. במקום ניתן לערוך אירועים באווירה חגיגית בכל אחד מערבי השבוע ואף אירועים רומנטיים וייחודים בצהרי יום שישי.אולמות אירועים לחתונה בוחרים רק לאחר בדיקה מעמיקה


צוות הגבעה בברנר מזמין אתכם להגיע לפגישת התרשמות, לטייל בין עצי הגן ולהכיר מקרוב את האולם המושלם והיוקרתי במרכז הארץ. הצוות ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ומענה, ואף לתכנן ביחד אתכם את האירוע המושלם.