אירועי חורף - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   אולם אירועים   >   אירועי חורף

אירועי חורף בגבעה בברנר

השמיים בגווני אפור וסגול. השקיעות משתנות בכל יום. כולם עטופים בבגדים מפנקים, והצעיפים האלגנטיים מתנפנפים ברוח הקרירה. חורף, והימים קצרים ומרגשים, קוראים לנו להתכנס, להתחבר, ולחגוג באווירה מחברת וחמימה.


אירועי החורף בגבעה בברנר הם מהאירועים המרגשים ביותר, אירועים שמחממים את הלב, ומייצרים חוויה ייחודית במיוחד. הצבעים הטבעיים של החורף פוגשים את האווירה שאנו מחזיקים במקום, והמרחב שנוצר הוא מרחב של פלא, הרקע הטוב ביותר לאירוע קסום.הגבעה בברנר - מרחב לאירועי חורף מובחרים


החורף הישראלי מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות, ו"לרקוד על שתי חתונות". גן האירועים ובו הנחל המפכפך, אינספור הפרחים והצמחייה הארצישראלית, ואותה אמת המים העתיקה המקרינה נופך מלכותי ואלגנטי על המקום, כל אלו זמינים לאותם ימי חורף לא קרים במיוחד, ולא גשומים.


לימים הסוערים והרומנטיים אתם מוזמנים להתכנס באולם האירועים רחב הידיים והמעוצב בחן והדר, לאירוע מחבר, כשבחוץ הסערה המתרגשת לבוא מעוררת עוד יותר את תחושת ההתכנסות והחום הפנימי, לאירוע ייחודי ובלתי נשכח.


החורף באולם האירועים הגבעה בברנר הוא חם ומזמין, חורף שקורא לכם לאירוע מושלם, עם מרחב קבלת הפנים האלגנטי, פינות הבר הרבות, החופה המרגשת, והכול בטעם טוב והתאמה לעיצוב החורפי מחמם הלב.התפריט של גבעת ברנר - לאירועי חורף טעימים


הבשרים באירועי החורף

אירוע חורפי מוצלח חייב לספק מנות מזינות, טעימות ומרגשות, ואנו במטבח של אולם האירועים משקיעים לא פחות מאשר בעיצוב וביצירת האווירה. המנות הייחודיות שלנו נעות על ציר בינלאומי שמאפשר לכם לבחור ולבנות תפריט ייחודי לאירוע שלכם, תפריט שכל כולו אתם.


המטבח הענק מחזיק אזורים נפרדים לכל חלק באירוע, בכדי לספק את המנות הטובות והיוקרתיות ביותר, תוך שימוש בפירות וירקות העונה הטריים, ובחירה מאינספור מנות. מהסלטים, דרך המנות הראשונות ומנות קבלת הפנים, דרך המנות החמות, התוספות הייחודיות, וכמובן, עולם הקינוחים ששולח אתכם למרחב חסר גבולות של פינוקים מתוקים.