אולם אירועים - הגבעה בברנר
fade
עמוד הבית   >   אולם אירועים

אולם אירועים - הגבעה בברנר

מהצעד הראשון באולם האירועים הגבעה בברנר ההתרגשות מתחילה... הלב פועם בחוזקה, החיוך מתרחב והאירוע מתחיל. אולם אירועים הגבעה בברנר הינו מרחב ייחודי ומרגש, מקום מאפשר שמזמין אתכם לחוות חיבור חזק במיוחד לרגעים המיוחדים שלכם.


מהצעדים הראשונים לאולם העין מתמסרת לעיצוב המזמין, שקורא לכולם להיכנס, ולחוות את כל מה שיש למקום להציע.עיצוב מהפנט - להתמסר לסביבה


אולם אירועים הגבעה בברנר


העוצמה של אולם האירועים שלנו נתמכת בעיצוב הייחודי, אותו שילוב רב גוונים המפגיש בין הטבע לאדם. משטחי דשא רעננים עם עצי נוי מעוצבים בקפידה, מאות פרחים הפזורים בחן רב בין שבילים מתעגלים המובילים אל פינות חמד נסתרות מן העין.


נקודת המפגש בין הטבע המזמין לבין אמת המים המרשימה הניצבת מעל המרחב יוצרת את אותו החיבור, בין היצירה האנושית לבין עולם הטבע, ובקו תפר זה טמון סודה של החוויה שלנו.


אבנים עתיקות שסותתו לפני מאות שנים, לצד גשרון עץ חדש החולף מעל נחל. צליל המים המפכפכים בזרימתם הבלתי פוסקת, ונושאים את ריחות הפריחה ממרבדי הפרחים העונתיים, פרחי הנוי והתבלין, עם שלל הצבעים.


כמו לצעוד לתוך עולם אחר, מרחב קסום ומיוחד במינו, הרחק מההמולה הסואנת, הרחק מהרעש והמהירות של החיים המודרניים, והיישר לתוך חיבוק רך ומזמין שמאפשר חוויה ייחודית ונעימה, לכם, למשפחה, ולאורחים.המטבח המהולל של הגבעה בברנר


מהיום בו סבא אברהם פתח את בית הקפה כבר ב-1954 וארח את החתונה הראשונה שלו ועד רגעים אלו ממש, ההכרה הברורה כי איכות המנות המוגשות באירוע חייבת להיות הטובה ביותר, ללא פשרות, היא המובילה אותנו.


המטבח העשיר מזמין אתכם למסע מרגש בין איי קולינריה הבינלאומית, עם מגוון מנות מרתק. האסאדו הארגנטינאי, הסושי היפאני, הפוקאצ'ה האיטלקית והפאד-תאי התאילנדי, כל אלו הם רק חלק מהאפשרויות העומדות לפניכם במטבח השף של אולם האירועים.